HerbasVilniaus apygardos administracinis teismas

Pranešimai spaudai

Teismas spręs kredito bendrovės ir Lietuvos banko ginčą
2015-04-27
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) pradėjo nagrinėti kredito bendrovės „MCB Finance” skundą Lietuvos bankui dėl sprendimos, kuria bendrovė nubausta 15 500 Lt (4489.11 Eur) bauda, dalies panaikinimo.

Plačiau Plačiau
 
Teismas: bendrovės ir Konkurencijos tarybos ginčas dėl nutarimo teisėtumo jau nebeaktualus
2015-04-24
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) atmetė kaip nepagrįstą uždarosios akcinės bendrovės „Banginis“ skundą Konkurencijos tarybai dėl nutarimo panaikinimo.

Plačiau Plačiau
 
Teismas nutraukė bylą pagal OAO „Gazprom“ skundą
2015-04-21
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas nutraukė OAO „Gazprom“ ir Konkurencijos tarybos (KT) ginčo nagrinėjimą dėl nutarimo panaikinimo ir įpareigojimo leisti susipažinti su visa bylos medžiaga, kurios pagrindu jai buvo skirta per 123 mln. litų bauda.

Plačiau Plačiau
 
Teismas: bendrovė „Cgates“ pagrįstai nubausta už klaidinantį informacijos neatskleidimą
2015-04-21
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT), išnagrinėjęs administracinę bylą pagal telekomunikacijų paslaugų bendrovės „Cgates“ skundą Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (VVTAT) dėl sprendimo nubausti bendrovę 3 000 litų bauda panaikinimo, atmetė pareiškėjos skundą kaip nepagrįstą.

Plačiau Plačiau
 
Teismas: „Lietuvos rytas“ publikacijoje apie S. V. Freakley  peržengė žodžio laisvės ribas
2015-04-07
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas atmetė dienraščio „Lietuvos rytas“ skundą Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisijai dėl sprendimo dalies, kuria buvo pripažinta, kad dienraštis publikacijoje apie „Snoro“ banko laikinąjį administratorių Simoną Vincentą Freakley pažeidė Žurnalistų ir leidėjų etikos kodeksą.

Plačiau Plačiau
 
Teisme – bendrovės „Gazprom“ ir Konkurencijos tarybos ginčas
2015-04-01
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas pradėjo nagrinėti administracinę bylą pagal OAO „Gazprom“ skundą Konkurencijos tarybai (KT) dėl nutarimo panaikinimo ir įpareigojimo atlikti veiksmus – leidimo susipažinti su visa bylos medžiaga, kurios pagrindu jai buvo skirta per 123 mln. litų bauda.

Plačiau Plačiau
 
Teismas panaikino Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo sprendimą
2015-03-30
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT), išnagrinėjęs administracinę bylą pagal R. D. skundą Lukiškių tardymo izoliatoriui-kalėjimui dėl atsisakymo leisti perduoti laikomam suimtam pareiškėjos sutuoktiniui USB laikmeną, iš dalies tenkino R. D. skundą – panaikino skundžiamą sprendimą ir įpareigojo kalėjimo administraciją iš naujo išnagrinėti šį jos prašymą.

Plačiau Plačiau
 
Teismo svečiai – Makedonijos teisininkų delegacija
2015-03-26
 

Kovo 26 d. Vilniaus apygardos administraciniame teisme (VAAT) su darbo vizitu lankėsi Makedonijos valstybinės administracinių procedūrų ir darbo santykių nagrinėjimo komisijos delegacija, atvykusi į Lietuvą pasidalyti patirtimi sprendžiant administracinius ginčus, susipažinti su Lietuvos ikiteisminių ginčų nagrinėjimo teisine sistema, administracinių teismų darbu.

Plačiau Plačiau
 
Teisme – Lietuvos degalinių sąjungos ir Konkurencijos tarybos ginčas
2015-03-23
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas pradėjo nagrinėti Lietuvos degalinių sąjungos (LDS) ir Konkurencijos tarybos ginčą dėl pastarosios atsisakymo pradėti tirti akcinės bendrovės „ORLEN Lietuva“ piktnaudžiavimą dominuojančia padėtimi žymėto dyzelino rinkoje.

Plačiau Plačiau
 
Teismas: Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos sprendimas dėl „Lietuvos ryto“ publikacijos – neteisėtas
2015-03-17
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas panaikino Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos sprendimo dalį, kuria buvo pripažinta, kad dienraštis „Lietuvos rytas“ publikacijoje apie „Snoro“ banko laikinąjį administratorių Simoną Vincentą Freakley pažeidė Žurnalistų ir leidėjų etikos kodeksą.

Plačiau Plačiau
 
< 1 2 >

GerbiamiEJI svetainės lankytojai,

sveikiname Jus apsilankius Vilniaus apygardos administracinio teismo interneto svetainėje!

TEISMO DARBO

LAIKAS:
 I-IV   8.00 -17.00
 V       8.00-15.45

DOKUMENTŲ PRIĖMIMAS,

SUSIPAŽINIMAS SU BYLOMIS:
 I-IV   7.30-17.00
 V       7.30-15.45

PIETŲ PERTRAUKA: 

12.00-12.45

Kontaktai

Žygimantų g. 2
01102 Vilnius
tel. (8 5) 264 8703
faks. (8 5) 264 8701
vilniaus.administracinis@teismas.lt

Duomenys kaupaimi

ir saugomi Juridinių asmenų

registre, kodas 188733964

Naujienų prenumerata

 

Teismų pranešimai

Tvarkaraščių paieška

Sprendimų paieška

teismai.lt

NTA

Teismų sistemos intranetas

 
Viso apsilankė:1419096Šiandien:1218Dabar naršo:12