HerbasVilniaus apygardos administracinis teismas

Pranešimai spaudai

Teismo svečiai – Makedonijos teisininkų delegacija
2015-03-26
 

Kovo 26 d. Vilniaus apygardos administraciniame teisme (VAAT) su darbo vizitu lankėsi Makedonijos valstybinės administracinių procedūrų ir darbo santykių nagrinėjimo komisijos delegacija, atvykusi į Lietuvą pasidalyti patirtimi sprendžiant administracinius ginčus, susipažinti su Lietuvos ikiteisminių ginčų nagrinėjimo teisine sistema, administracinių teismų darbu.

Plačiau Plačiau
 
Teisme – Lietuvos degalinių sąjungos ir Konkurencijos tarybos ginčas
2015-03-23
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas pradėjo nagrinėti Lietuvos degalinių sąjungos (LDS) ir Konkurencijos tarybos ginčą dėl pastarosios atsisakymo pradėti tirti akcinės bendrovės „ORLEN Lietuva“ piktnaudžiavimą dominuojančia padėtimi žymėto dyzelino rinkoje.

Plačiau Plačiau
 
Teismas: Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos sprendimas dėl „Lietuvos ryto“ publikacijos – neteisėtas
2015-03-17
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas panaikino Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos sprendimo dalį, kuria buvo pripažinta, kad dienraštis „Lietuvos rytas“ publikacijoje apie „Snoro“ banko laikinąjį administratorių Simoną Vincentą Freakley pažeidė Žurnalistų ir leidėjų etikos kodeksą.

Plačiau Plačiau
 
Teismas: Modestui Kaseliauskui tarnybinė nuobauda skirta teisėtai
2015-03-16
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT), išnagrinėjęs administracinę bylą pagal Modesto Kaseliausko skundą Finansų ministerijai dėl tarnybinės nuobaudos panaikinimo, atmetė skundą kaip nepagrįstą.

Plačiau Plačiau
 
Teismo svečiai – globos namų vaikai
2015-02-27
 

Vasario 26-ąją Vilniaus apygardos administraciniame teisme viešėjo neįprasti svečiai – beveik trys dešimtys Vilniaus Antakalnio vaikų socialinės globos namų auklėtinių drauge su auklėtojomis ir šių namų direktore Elvyra Lotc.

Plačiau Plačiau
 
Teisme – buvusio Valstybinės mokesčių inspekcijos viršininko ir Finansų ministerijos tarnybinis ginčas
2015-02-25
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) pradėjo nagrinėti administracinę bylą pagal Modesto Kaseliausko skundą Finansų ministerijai dėl tarnybinės nuobaudos panaikinimo.

Plačiau Plačiau
 
Teismas: Gediminaičių stulpai prekių ženkle turi būti vartojami laikantis įstatymo
2015-02-19
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas, išnagrinėjęs politinės partijos „Drąsos kelias“ ir Teisingumo ministerijos ginčą dėl atsisakymo leisti vartoti Gediminaičių stulpus partijos prekių ženkle, atmetė pareiškėjos skundą kaip nepagrįstą.

Plačiau Plačiau
 
Ar prieglobsčio prašytojų bylos – valstybės paslaptis?
2015-02-13
 

Vasario 12 d. Vilniaus apygardos administraciniame teisme surengtoje apskritojo stalo diskusijoje buvo aptartos prieglobsčio prašytojų bylų nagrinėjimo Lietuvos teismuose problemos, apsikeista nuomonėmis apie galimybes paspartinti šių bylų nagrinėjimą, apie pabėgėlių asmens duomenų įslaptinimo reglamentavimą ir jų interesų tinkamą atstovavimą teisminiame procese.

Plačiau Plačiau
 
Teismas sustabdė bendrovės „Lukoil Baltija“ ir Konkurencijos tarybos ginčo nagrinėjimą
2015-02-10
 

Vasario 10 d. posėdyje Vilniaus apygardos administracinis teismas sustabdė UAB „Lukoil Baltija“ ir Konkurencijos tarybos ginčo dėl 3 422 642 eurų (beveik 12 mln. Lt.) baudos panaikinimo nagrinėjimą, iki Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo išplėstinė teisėjų kolegija paskelbs nutartį analogiškoje byloje.

Plačiau Plačiau
 
Teismas: Pensijų fondų dalyvių asociacija neturi teisės ginti viešojo intereso teisme
2015-02-09
 

Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT), išnagrinėjęs administracinę bylą pagal Pensijų fondų dalyvių asociacijos skundą Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybai (VSDFV) dėl sprendimo nepervesti pensijų fondų dalyviams priklausančios įmokos panaikinimo bei įpareigojimo tai padaryti, nusprendė atmesti pareiškėjų skundą.

Plačiau Plačiau
 
< 1 2 >

GerbiamiEJI svetainės lankytojai,

sveikiname Jus apsilankius Vilniaus apygardos administracinio teismo interneto svetainėje!

TEISMO DARBO

LAIKAS:
 I-IV   8.00 -17.00
 V       8.00-15.45

DOKUMENTŲ PRIĖMIMAS,

SUSIPAŽINIMAS SU BYLOMIS:
 I-IV   7.30-17.00
 V       7.30-15.45

PIETŲ PERTRAUKA: 

12.00-12.45

Kontaktai

Žygimantų g. 2
01102 Vilnius
tel. (8 5) 264 8703
faks. (8 5) 264 8701
vilniaus.administracinis@teismas.lt

Duomenys kaupaimi

ir saugomi Juridinių asmenų

registre, kodas 188733964

Naujienų prenumerata

 

Teismų pranešimai

Tvarkaraščių paieška

Sprendimų paieška

teismai.lt

NTA

Teismų sistemos intranetas

 
Viso apsilankė:1347347Šiandien:122Dabar naršo:1